Na Základní škole, Praha 3, nám. Jiřího z Poděbrad se zavádějí průkazy ISIC Školák

Průkazy ISIC zjednodušují život studentům českých středních a vysokých škol již mnoho let. Na začátku roku 2017 však průkazy ISIC vstoupily i na základní školy. Na nich se používá speciální podtyp průkazu, takzvaný ISIC Školák, který je ušitý na míru žákům základních škol. Ten nabízí stejné výhody jako klasický ISIC, ale jeho platnost je delší a reflektuje docházku žáka základní školy.

V tomto školním roce ISIC zavádí i Základní škola, Praha 3, nám. Jiřího z Poděbrad. Zde bude ISIC využíván ve školní jídelně jako čipová karta, ale také jako žákovský průkaz, čímž přispěje k bezpečnému a modernímu prostředí ve škole. Žáci také získají přístup k tisícům výhod, slev a benefitů nejen v Praze a v České republice, ale v zahraničí při svých soukromých a školních cestách.

Průkaz ISIC je vydáván ve více než 130 zemích světa a Česká republika je dlouhodobě vyhodnocována jako země s největším rozšířením průkazů ISIC a největší nabídkou studentských výhod. Průkazy ISIC a ITIC jsou vydávány na více než 550 školách v České republice a držitelé mohou čerpat  výhody na více než 2 200 míst v České republice.