Logická olympiáda 2017

Informace o soutěži pro děti 

Máš vlastní hlavu? Zjisti, co v ní je ….

… v této soutěži tě nikdo nezkouší. Ty sám můžeš zjistit, co dokážeš a co tě baví.
… úlohy tě potrápí, ale taky tě budou bavit.
… nejsi šprt a ze školy nenosíš samé jedničky? Logická olympiáda není o naučených znalostech, ale o zdravém rozumu, kreativním myšlení a schopnosti samostatného uvažování.

A na vítěze čeká mnoho zajímavých cen!

O Logické olympiádě

… Logická olympiáda je určena všem žákům mateřských a základních škol (a odpovídajícím ročníkům víceletých gymnázií) a studentům středních škol, kteří mají hlavu na svém místě a chtějí porovnat své síly s ostatními z celé České republiky.

… soutěž probíhá ve několika kolech – základní, okresní pro kategorii MŠ, krajské a finále. Základní kolo se řeší on-line – soutěžící mohou úlohy řešit ve škole, doma, v knihovnách, zkrátka kdekoli, kde se připojí na internet.

Registrace soutěžících do Logické olympiády 2017 bude zahájena 1. srpna 2017 a bude možná do 30. září 2017. Pokud registraci nestihnete a budete-li chtít, zařadíme Vás na seznam zájemců o příští ročník soutěže a včas vás upozorníme na zahájení registrací, pokud si zadáte svůj email na stránce pro registraci.

Veškeré informace o soutěži

Ukázky úloh

 

Další aktivity pro Tebe

Baví Tě poznávat nové věci a lidi? Kromě Logické olympiády pro Tebe máme mnoho dalších aktivit. Najdi si ty, které Tě budou bavit a poznej nové přátele:

A mnoho dalších, které najdeš na www.mensa.cz 

Logická olympiáda 2017