Baletní mládí 2016

Baletní škola BcA. Jána Nemce pořádá každoročně amatérskou baletní soutěž s názvem „Baletní mládí Praha Žižkov 2016“.

Letos pořádáme již 9. ročník této mezinárodní baletní amatérské soutěže.

Soutěž se koná v sobotu 22.10. a neděli 23.10. 2016 od 11. 00 hod až do pozdních odpoledních hodin v Kongresovém centru Hotelu Olšanka na Praze 3 za podpory Městské části Praha 3, soutěž zahájí paní místostarostka Mrg. Lucie Vítkovská.

Účastníci soutěží v jednotlivých taneční kategoriích (sóla, duety a skupiny) podle věkových skupin. Soutěže „Baletní mládí Praha Žižkov“ se účastní jednak baletní školy a jednotlivci z celé ČR, ale přijíždí i z jiných zemí jako např. z Německa, Slovenska, takže můžeme říci, že se jedná o mezinárodní taneční soutěž. Soutěž se koná proto, aby si děti-tanečníci z jednotlivých krajů naší země i zahraničí porovnaly svoje taneční dovednosti, získaly nové taneční zkušenosti od svých vrstevníků a navázaly přátelství. Doufáme, že soutěž je všestranně inspirující pro všechny jak soutěžící, pedagogický doprovod, tak i diváky.

Vstup na soutěž je i pro veřejnost za symbolický poplatek, a tak srdečně zveme všechny milovníky tance a baletu na zajímavou nevšední soutěžní přehlídku a mimořádný kulturní zážitek.

Vstupenky lze zakoupit přímo u vchodu do sálu KC Hotelu Olšanka.

http://www.baletniskola.cz/

 

Baletní mládí 2016